Rejestracja domen

Pomagamy naszym klientom w rejestracji domen:

  • .pl
  • .eu
  • .com.pl
  • .net.pl
  • .info.pl
  • .kalisz.pl

Strony internetowe

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe. Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na projektowanie przejrzystych i nowoczesnych stron www przy użyciu zaawansowanych technik. Jednocześnie dbamy o to, by strona spełniała wszelkie standardy: była przyjazna dla użytkownika, intuicyjna w obsłudze oraz przejrzysta.

Realizacje stron www

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów stron internetowych, wizytówki internetowe, serwisy firm i instytucji oraz sklepy internetowe . Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

Hosting

Hosting to - w uproszczeniu - miejsce na serwerze, którego celem jest przechowywanie i udostępnianie danych w sieci. Firma posiadając stronę internetową, która zawiera pliki tekstowe, graficzne i multimedialne musi przechowywać te dane w konkretnym miejscu w internecie. Tym miejscem jest właśnie serwer. To na nim w rzeczywistości znajduje się twoja strona i tworzące ją elementy. Serwery przechowują i przetwarzają pocztę elektroniczną oraz bazy danych.

Zapewniamy Państwu stabilny i szybko działający hosting w atrakcyjnych cenach.

Pozycjonowanie stron www

Docieraj do klientów we właściwym miejscu i w odpowiednim momencie, czyli wtedy, kiedy szukają w wyszukiwarkach internetowych oferty takiej, jak Twoja.

Pozycjonowanie stron polega na tym, aby umieścić swoją stronę pośród pierwszych wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki, dla najbardziej popularnych słów kluczowych związanych z tematyką naszej witryny. To właśnie ranking stron nadany przez wyszukiwarkę zadecyduje czy znajdzie się tam link do Twojej strony.

Skutecznie wypromujemy Twoją stronę www tak by była łatwa do znalezienia w internecie przez Twoich klientów.